HAKKIMIZDA

CPCert Belgelendirme Hizmetleri

CPC Belgelendirme Kuruluşu; tüm hizmetlerini kurumsal yönetim anlayışıyla, TS EN ISO/IEC 17065 ve TS EN ISO/IEC 17021-1 standartları kapsamında TÜRKAK’tan Akredite, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ve Avrupa Komisyonu’ndan yetkili olarak yerine getirmektedir.

Alanında uzman personeli ve deneyimli teknik kadrosuyla bağımsızlığı, tarafsızlığı ve güvenilirliği ilke edinmiştir. Bu ilkeler ışığında faaliyetlerine devam eden CPC Belgelendirme Kuruluşu, ulusal ve uluslararası kapsamda geniş, güvenilir belgelendirme olanakları ve kurumsal yapısı ile işbirliği yaptığı işletmelere kendilerini geliştirme imkanı ve çalışma prensipleri kazandırmayı hedeflemektedir.

CPC Belgelendirme Kuruluşu, kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve sürekli gelişmeyi, yenilenmeyi esas almış yönetim politikası ile çözüm ortağı olduğu işletmelere katma değer kazandırmaya devam etmektedir. Hedefimiz, bağımsızlık ve tarafsızlık taahütleri doğrultusunda devam ettirdiğimiz hizmetlerimizi çeşitlendirerek hem ülkemiz hem de siz değerli müşterilerimiz adına geleceğe değer katmaktır.