Hakkımızda

20 yıllık deneyimle 2012 yılında kurulan CPC Belgelendirme; kurumsal yönetim anlayışıyla, TS EN ISO/IEC 17065 ve TS EN ISO/IEC 17021-1 standartları kapsamında TÜRKAK tarafından akredite olarak belgelendirme, muayene ve deney hizmetlerini standart gereklerine uygun şekilde gerçekleştirmektedir.
• Kuruluş amacı; işletmelere ürün belgelendirme ve yönetim sistemleri hakkında profesyonel bakış açısı kazandırmak olan CPC Belgelendirme, sürekli genişleyen hizmet ağıyla kısa sürede hızlı bir gelişim göstererek sektöründe Marka kuruluş haline gelmiştir.
• CPC Belgelendirme, alanında uzman personeli ve deneyimli teknik kadrosuyla bağımsızlığı, tarafsızlığı ve güvenilirliği ilke edinmiş bir belgelendirme kuruluşudur. Bu ilkeler ışığında faaliyetlerine devam eden CPC, ulusal ve uluslararası kapsamda geniş, güvenilir belgelendirme olanakları ve kurumsal yapısı ile işbirliği yaptığı işletmelere kendilerini geliştirme imkanı ve çalışma prensipleri kazandırmayı hedeflemektedir.
• CPC Belgelendirme, kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve sürekli gelişmeyi, yenilenmeyi esas almış yönetim politikası ile çözüm ortağı olduğu işletmelere katma değer kazandırmaya devam etmektedir. Hedefimiz, bağımsızlık ve tarafsızlık taahütleri doğrultusunda devam ettirdiğimiz hizmetlerimizi çeşitlendirerek hem ülkemiz hem de siz değerli müşterilerimiz adına geleceğe değer katmaktır.